KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15207048
nr 1520 7048
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Olja på duk, 48x37 cm, yttermått inklusive ram: 69x48 cm. Ej signerad. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 februari 2023
kl 19:45:08